На сьогодні існує багато методик, які допомагають дітям опанувати англійську, враховуючи вік, зацікавлення та психологічні особливості. У навчанні можуть використовуватися як кубики, головоломки, які розвивають дрібну моторику малюків, так і кольорові наочні матеріали, які добре тренують зорову пам’ять. Але чи не найпопулярнішим засобом як у вчителів, так і у батьків є навчальні картки, з якими можна вигадувати велику кількість розвиваючих ігор.
Видавництво Сова також пропонує широке різноманіття розвиваючих карток для вивчення англійської — серія “Розвиток малюка”!
Переваги використання таких карток:
— Наочність.
— Кожна картка має яскраву рамку та зрозумілий малюнок відповідно до теми. Її цікаво взяти до рук, порозглядати, придумати асоціації.
— Зручність у використанні.
— Картки не займають багато місця, мають доступну ціну та понад 45 тем.
— Користь для розвитку і творчості дитини.
— Комбінуйте картки за темами, придумуйте різноманітні ігри, вивчайте нові слова англійською та українською мовами.
А тепер нумо гратися!
Гра 1. Please show me…
Розкладіть перед дитиною картки із щойно вивченої теми, просіть по черзі показати якийсь предмет чи зображення, розпочинаючи своє прохання фразою “Please show me…”. Щоби потренувати вимову дитини, можете потім помінятися ролями, і нехай дитина у вас просить показати якийсь предмет, використовуючи конструкцію “Please show me…”.
Гра 2. “Yes or no”
Для цієї гри можна використовувати картки із різних тем. Показуйте дитині картки по-черзі і запитуйте: “Is this a cat?”, якщо на картинці і справді кіт, дитина повинна відповісти “Yes, it is”, якщо ж ні — “No, it is not”.
Гра 3. “Stop”
Гру можна починати з 6-10 карток, а в подальшому збільшувати їх кількість.
Як грати? Покажіть малюкові одну з карток і назвіть її. Наприклад: «Cat – кіт». Потім сховайте цю картку серед інших, задіяних у грі, та перемішайте їх. Одна за одною показуйте картки. Коли дитина побачить зображення кота, вона має сказати: «Стоп – кіт» (“Stop – Cat”). Похваліть малого розумника та оберіть наступну картку. Гра триває доти, доки малюк по черзі не «зупинить» всі картки.
Гра 4. “Ритміка”
Гра “Ритміка” задіює зорову та слухову пам’ять дитини.
Як грати? Розкладіть на столі 5-6 карток. По черзі з дитиною (у чіткому ритмі, без зволікань) називайте, що зображено на кожній картці. Ритм можна увиразнити, плескаючи в долоні або клацаючи пальцями. Коли всі картки названі, одну слід прибрати. Дитина повинна послідовно назвати всі картки включно з тією, яку сховали. Після того як малюк назве всі картки, приберіть зі столу ще одну. Гра завершується тоді, коли на столі не залишиться жодної картки, а малюк самостійно зможе назвати їх усі в заданій послідовності.
Гра 5. “What’s Missing?”/ «Чого бракує?»
Гра “What’s Missing?” спрямована на розвиток пам’яті та уваги малюка.
Як грати? Розкладіть 6 карток у два ряди (по 3 картки в ряду). Разом із малюком по черзі називайте, що зображено на кожній із карток. Попросіть дитину заплющити очі або відвернутися та приберіть одну картку. Коли малюк повернеться, запитайте: “What’s Missing?” (Чого бракує?). Дитина повинна пригадати, якої картки бракує.
Коли малеча легко даватиме відповідь, гру можна ускладнити: одну картку сховайте, а ті, що залишилися, поміняйте місцями.
Переглядайте та купуйте картки “Розвиток малюка” на нашому сайті та поринайте у веселе вивчення англійської:
http://sovapublish-com-766465.hostingersite.com/product-category/baby-develop/