Опис
Які переваги карток «Розвиток малюка»?
- Наочний матеріал для навчання представлено одночасно двома мовами.
- Цікаві факти подано на звороті картки.
- Цупкий папір є абсолютно безпечним та довговічним. ⠀
- На картках використано якісні, обрамлені у яскраву рамку зображення, що привертають увагу малюка.
- Формат карток зручний і для дітей, і для дорослих.
- Картки можна використовувати як для індивідуальних, так і для групових занять.
Які слова входять до даного набору?
До набору «Дерева України» входить 17 англійських слів з українським перекладом з одного боку і цікавими фактами з іншого. Лексикон вашого малюка збагатиться такими словами: верба, дуб, граб, бук, смерека, сосна, ялівець, акація, клен, береза, горобина, тополя, ясен, липа, каштан, в’яз, явір.
Які навички розвивають картки у дитини?
Робота з картками розширить кругозір вашого малюка, збагатить лексикон, розвине допитливість, комунікативні навички, правильну вимову. Займаючись англійською із раннього віку, ви сприяєте дитячій грамотності та розвитку інтелектуальних здібностей. Унікальна методика сприяє вдосконаленню моторики, розвитку мови, пам’яті, уваги та уяви.
Як користуватися картками?
Ви обираєте тему карток і показуєте картинку, вимовляючи слово англійською мовою. Працюйте і над вимовою: проговорюючи назви слів уголос, тренується автоматична м’язова пам’ять, вухо звикає до звучання слова, впізнає його, а мозок автоматично згадує і візуалізує об’єкт. Не обмежуйтеся повторенням назв предметів. Розглядайте картинки разом, обговорюйте малюнки. Більш дорослим діткам можна запропонувати вигадати власну історію, використовуючи розкладені картки.
Також ми розробили мобільний додаток «Розвиток малюка», який пропонує навчання у формі гри та професійне озвучування слів. Більше дізнатися про додаток можна тут http://sovapublish-com-766465.hostingersite.com/cards/, а завантажити у Play Market.
Гра “What’s Missing?”/ «Чого бракує?»
Гра “What’s Missing?” спрямована на розвиток пам’яті та уваги малюка.
Як грати? Розкладіть 6 карток у два ряди (по 3 картки в ряду). Разом із малюком по черзі називайте, що зображено на кожній із карток. Попросіть дитину заплющити очі або відвернутися та приберіть одну картку. Коли малюк повернеться, запитайте: “What’s Missing?” (Чого бракує?). Дитина повинна пригадати, якої картки бракує.
Коли малеча легко даватиме відповідь, гру можна ускладнити: одну картку сховайте, а ті, що залишилися, поміняйте місцями.
Гра «Ритміка»
Гра «Ритміка» задіює зорову та слухову пам’ять дитини.
Як грати? Розкладіть на столі 5-6 карток. По черзі з дитиною (у чіткому ритмі, без зволікань) називайте, що зображено на кожній картці. Ритм можна увиразнити, плескаючи в долоні або клацаючи пальцями. Коли всі картки названі, одну слід прибрати. Дитина повинна послідовно назвати всі картки включно з тією, яку сховали. Після того як малюк назве всі картки, приберіть зі столу ще одну. Гра завершується тоді, коли на столі не залишиться жодної картки, а малюк самостійно зможе назвати їх усі в заданій послідовності.
Гра «Стоп»
Гру можна починати з 6-10 карток, а в подальшому збільшувати їх кількість.
Як грати? Покажіть малюкові одну з карток і назвіть її. Наприклад: «Cat – кіт». Потім сховайте цю картку серед інших, задіяних у грі, та перемішайте їх. Одна за одною показуйте картки. Коли дитина побачить зображення кота, вона має сказати: «Стоп – кіт» (“Stop – Cat”). Похваліть малого розумника та оберіть наступну картку. Гра триває доти, доки малюк по черзі не «зупинить» всі картки.
Читайте про варіанти ігор для розвитку у нашому блозі:
http://sovapublish-com-766465.hostingersite.com/blog/top-10-igor-z-kartkami-dlya-rozvitku-malyu/